петък, 29 май 2009 г.

Резултати от В група

Posted on 22:40 by Десислав Малинов

Поради технически причини неможахме да Ви информирме за резултатите от XXXVI кръг на североизточната "В" АФГ. Следващия кръг ще бъдем по-експедиктивни и ще Ви ги съобщим по-рано. Ето и разулатите от мачовете играни на 24/25 май:

23 май 2009, събота, 17:00 ч
Рапид (кв.Дивдядово, Шумен) - Орловец (Победа) 1:5
24 май 2009, неделя, 17:00 ч
Шабла (Шабла) - Две могили (Две могили) 0:1
Ендже (Царев брод) - Скрита сила (Мъдрево) 2:4
Бенковски (Бяла) - Разград 2000 (Разград) 3:1
Девня 2005 (Девня) - Септември 98 (Тервел) 0:3 сл.
Бенковски (Бяла) - Орловец (Победа) 2:0

"Рапид" (кв.Дивдядово) беше разгромен от водача в групата "Орловец"(Победа) с 1:5. Въпреки разгрома тима от Шуменския квартал запазва 12-то място.
Най-интересно беше на мача в Царев Брод където "Скрита сила (Мъдрево) обърна домакините и победи с 2:4. Мача се разви много динамично първо домакините от "Ендже" поведоха с 1:0 тогава малко преди почивката гостите обърнаха мача и поведоха с 1:2. След почивката "Ендже" изравниха 2:2 но последните минути гостите от Мъдрево вкараха две бързи попадения и спечелиха мача. Към края на мача стадиона заприлича на бойно поле и двата тима стигнаха до саморазправа.
Третия Шуменски отбор "Преслав" почиваше през този кръг.
Тази седмица се игра и отложения мач от XXXIVкръг между фаворитите за първото място Бенковски (Бяла) и Орловец (Победа). Въпреки загубата "Орловец" продължават да водят убедително във временното класиране с 4 точки преднина, два кръга преди края.