сряда, 31 август 2011 г.

Резултати от "В" Група

През изминалия уикенд се изигра втория кръг от североизточната В група. Получиха се доста интересни мачове с много голове.

Бенковски (Бяла) - почива

В първия мач от кръга отбора на Шумен 2010 разби Черноморец (Бяла) с 5-1 и уверено се е наместил на първото място в групата със смазващата голова разлика 8-1.
Лпкомотив (Каспичн) записаха равенство с Белица, като до последно водеха в резултата, но Белица изравниха чак в последната минута на даденото от съдията 5 минутно продължение
Преслав инкасираха разгромна загуба от Дунав в Русе и са на дъното на таблицата.
Ботев Продължават да нямат спечелена точка след четирите гола, който им вкараха играчите на Черноломец в Попово.
У дома Рапид (Дивдядово) отвяха Балчик с 5-1 и грабнаха първи три точки за сезона.