понеделник, 6 септември 2010 г.

Североизточна "В" АФГ

Вчера слетобяд се изигра поредния кръг от Североизточната „В” АФГ. В дербито на IV кръг отборът на Шумен победи с класичсекото 3-0 „Ботев”(Нови Пазар), на градския стадион в Шумен само за две минути домакините си свършиха работата. Първо в 30-ата Ганчев изведе домакините напред а после и в 32-ата отново той сложи кари на интригата с второти си попадение.72-ата минути Никофоров сложи тчка на спора с третия гол в срещата и така направи резултата класически. След тази победа Шумен заемат първото място в групата с актив от 10 точки.
Другите Шуменски отбори също постигнаха победи „Преслав” победи у дома „Бенковски” (Бяла) с 1-0 и вече са на 8-мо място с 5 точки.
"Рапид” се измъкан от дъното и спечели първа победа този сезон срещу „Скрита сила” (Мъдрево) с 2-0 и вече заема 15-то място.