вторник, 14 април 2009 г.

На какво са способни Ливърпул ?

Posted on 16:39 by Десислав Малинов

Този въпрос се задава още от края на мача с Челси когато сините победиха с 1-3 на Анфиилд. Способни ли са Червените да направят чудо и да се класират за финала?
Не е невъзможно при положение, че знаем колко мотивирано и на предела на възможностите си играят футболистите на Рафа Бенитес когато става въпрос за мачове от Шампионска лига. Нека да не забравяме онзи луд финал с Милан в Истанбул когато росонерите водеха с 3-0 на полувремето и Ливурпул изравниха а в последствие взеха и титлата. А все пак последния кръг от първенството Ливърпул смазаха отбора на Блекбърн с 4-0 което определено ще вдигне самочувствието им, а Челси безмалко да изпусната Болтън последните минути като успяха да удържат 4-3.
Дори и полуфиналиста да изглежда ясен след резултата от първия мач, аз лично съм способен да очаквам всичко от този мач. Ще има ли чудеса или не, всичко зависи от единайсетторките на двата отбора.

No Response to "На какво са способни Ливърпул ?"