сряда, 15 април 2009 г.

Равенство на Алианц Арена спаси донякъде честа на Байерн

Posted on 12:53 by Милко Филипов

Байерн и Барселна изиграха един мач в който всичко се разви според очакванията.Без да се напрягат много каталунците постигнаха равенство на Алианц Арена,и с общ резултат 6:1 продължават на полуфинал където ще срещнат отбора на Челси.
Като цяло баварците доминираха през мача ,но пропуски на Лука Тони и Ван Бомел в началото на срещата не позволиха на двубоя да придобие някаква интрига.С чести разигравания Барса играеше спокойно и се чувстваше много добре на терена.В началото на второто полувреме най-добрият на терена Франк Рибери даде аванс на домакините.Последваха нови удари към вратата на Виктор Владес, но без резултат.В 74 минута Барселона постигна своето чрез перфектна четириходова комбинация и удар на Кейта който реализира и изравнителното попадение.От тук до края мача просто се дограваше.

No Response to "Равенство на Алианц Арена спаси донякъде честа на Байерн"