четвъртък, 16 април 2009 г.

Волов - Спартак Вн - юноши старша възраст

Posted on 20:33 by Стоян Стойчев Вълчев

Днес се игра мач от първенството на юношите родени 1990 година, между Волов и Спартак Варна.Двубоя беше доста успорван като от него зависеха шансовете на нашите момчета за първото място.Още в началото шуменци показаха дух и натиснаха гостите, но липсата на шанс попречи да поведем в резултата.Постепенно играта се изравни и зачестиха сблъсаците в средата на терена, грешните пасове и положенията за гол липсваха.На полувремето резултата бе 0:0 като това изглеждаше най-логичния резултат на фона на показаното от двата отбора.Второто полувреме започна, както свърши първото - с много единоборства и борба за всяка педя терен.След десетина минути игра се стигна и до интересно положение пред нашата врата.Варненци центрираха топката в наказателното поле и тя влетя в мрежата, но съдията отмени гола поради засада.В следващите няколко минути доминацията бе за гостите, като играта бе съсредоточена основно пред нашето наказателно поле.При една атака лявото крило на гостите навлезе към наказателното поле и бе съборен на земята - съдията свири фаул след което и падна така ценния гол за отбора на Спартак.След този това младите ни футболисти упражниха натиск, като отправиха и няколко опасни удара към вратата на противника, но тези положения дойдоха от индивидуални пробиви и личеше че липсва идея в играта на нашите.Мачът завърши с минимален успех на гостите но, шуменци показаха, че имат качества и може би само липсата на шанс попречи да се поздравим с успех днес.

No Response to "Волов - Спартак Вн - юноши старша възраст"